Investavimo Platformos

Puikiai suprantame, kad investicijų kelias nėra lengvas, o savarankiškai perprasti užsienio brokerių investavimo platformas, konsultuotis įvairiais klausimais ir sulaukti pagalbos dažnai yra ne visada taip paprasta. Todėl mes pirmiausia atliksime jūsų investicinių lūkesčių ir rizikos vertinimą, patarsime, kurie darbo instrumentai tinkamiausi, o galiausiai supažindinsime su siūlomomis investavimo platformomis.

Pagrindiniai mūsų partneriai – aktyvių investuotojų pamėgtas “Interactive Brokers” bei Danijos investicinis bankas „Saxo Bank“, suteikiantys prieigą prie visų pasaulio rinkų patraukliomis sąlygomis. Visada būsime pasirengę jus pakonsultuoti ir teikti pagalbą lietuvių kalba, todėl jums reikės koncentruotis ties savo investiciniais sprendimais. Mes taip pat siūlome konkurencingus įkainius užsienio prekybai ir esame vieni patraukliausių šiuo atžvilgiu tarp Baltijos šalių finansinių tarpininkų.

Jus nustebins siūlomų instrumentų gausa. Mūsų partneriai siūlo ne tik tradicines finansines priemones (įvairių šalių akcijas ir obligacijas), tačiau ir prieigą prie valiutų rinkos bei išvestinių finansinių priemonių. Galima tiek draustis, tiek ir prekiauti ateities sandoriais, be to,  galėsite sudaryti sandorius ne tik biržoje prekiaujamais instrumentais, bet ir lanksčiais užbiržiniais (OTC) pasirinkimo sandoriais. Pinigų srautus užsienio valiuta patogiai galima kontroliuoti su išankstiniais sandoriais. Galiausiai, jei turite poreikį naudotis finansiniu svertu arba pasinaudoti vertybinių popierių kritimo galimybe, galite prekiauti CFD* kontraktais (contracts for difference).

* – Atkreipiame dėmesį, jog CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus, taikant finansinį svertą. ESMA duomenimis, 74-89 proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų praranda pinigus, prekiaujant CFD. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

IŠSIRINKITE INVESTAVIMO PLATFORMĄ